Українським фермерам продовжать надавати фінансову підтримку під майбутній урожай

0 416

Багато українських фермерів наразі мають проблеми з посівною (нестача дизельного пального, насіння та ін.). У Міністерстві аграрної політики вже запустили спеціальну програму для допомоги навесні. Допомагають аграріям і великі агрохолдинги. Незважаючи на фінансові обмеження воєнного часу, Компанія «Прометей» оголосила про продовження робіт у рамках Спеціальних програм фінансування фермерів, пише SEEDS.

Оскільки ситуація з нестачею оборотних коштів у фермерів зараз значно ускладнилася, команда «Прометея» прийняла рішення, як і раніше, здійснювати продаж не лише за «живі» гроші. Аграрії можуть не тільки придбати або обміняти врожай на необхідну продукцію: мінеральні добрива, ЗЗР або насіння на вигідних умовах, а й отримати можливість фінансування під майбутній урожай без обмеження мінімальних обсягів подальших постачань.

«Зараз, коли весняна посівна кампанія перебуває на межі зриву, наша опція фінансування під майбутній урожай – це альтернатива банківським інструментам, які зараз здебільшого недоступні. Ми знаємо своїх партнерів, з деякими з яких співпрацюємо десятиліттями, і розуміємо, наскільки важлива зараз для них підтримка великої агрокомпанії, співпраця з якою вже налагоджена», – повідомляє ГК «Прометей».

«Наше рішення щодо партнерських програм для аграріїв сьогодні – означає завтра хліб на наших столах. Підтримка фермерського господарства у проведенні весняної посівної кампанії є не менш важливою, ніж посівна великих аграріїв-виробників. Який буде врожай і результат – покаже час. Але ми подбали про те, щоб напередодні посівної кожен фермер отримав все необхідне для польових робіт», – прокоментували ініціативу представники прес-служби компанії.

У повідомленні також наголошується, що надалі компанія має намір опрацювати додаткові опції партнерських програм, сформувавши антикризову дорожню карту співпраці групи із своїми агро-клієнтами.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!