УКАБ: Війну треба припинити до першого квітня

0 602

Посівна кампанія під загрозою зриву. Представники аграрної галузі України закликають закордонні компанії-постачальники припинити співпрацю з російськими аграріями, посилити санкції та сприяти закінченню війни. Якщо війна не закінчиться до квітня, продовольча безпека, як України, так і світу, опиниться під великою загрозою, пише SEEDS.

“Ми бачимо, що багато транснаціональних компаній припиняють свій бізнес з Росією. Ми дуже цінуємо це. Це реальні дії, реальний внесок у припинення війни, припинення загибелі та руїни в Україні та припинення погроз усьому світу ядерною зброєю з боку Росії.

Просимо всі транснаціональні компанії, які виробляють і постачають сільськогосподарську техніку, насіння, добрива, пестициди, а також тих, хто займається зерновим трейдингом, негайно призупинити співпрацю з Росією та Білоруссю до виведення російських та білоруських військ з України!

Треба припинити війну до першого квітня – терміну початку посіву – інакше посівної кампанії не буде ні в Україні, ні в Росії. І весь світ буде страждати від дефіциту зерна і голоду”, – заявив Петро Мельник, президент Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ).

Очільник асоціації зазначив, що деякі компанії вже відмовилися від співпраці з російськими виробниками, але цього не достатньо.

“John Deere, Corteva, Louis Dreyfus Commodities, Trimble вже офіційно припиняють постачання та бізнес у Росії. Просимо інші компанії приєднатися до їх позиції та зробити реальні дії, щоб зупинити війну”, – зазначив Петро Мельник.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!