Унікальні розробки української компанії Ukravit допоможуть зробити врожай щедрим, а бізнес – успішним

0 714

Українське садівництво сьогодні переживає непрості часи. Однак, якщо прийняти виклики, перед вами відкриються нові можливості, впевнений керівник садівничого напрямку компанії Ukravit В’ячеслав Поліщук.

Про це він розповідатиме під час Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ” 


Конференція відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.          УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Конференція організована агромедіа-агенцією Sapienza.media за підтримки профільних асоціацій: Української Плодоовочевої Асоціації – УПОА, Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції, а також за підтримки Проєкту розвитку підприємництва для постраждалого від війни населення в Україні “We Prosper”, який реалізується ДОГО “Сільськогосподарська консультаційна служба” та ГС “Бізнес Мережа Сільських жінок” в партнерстві із неурядовою організацією SOCODEVI, що фінансується урядом Канади.Працюючи на ринку вже понад 24 роки, команда Ukravit знає ворогів поля та саду в обличчя і має дієві інструменти для їх знешкодження.

“Засоби захисту рослин і мікродобрива, комплексні системи для захисту і підживлення плодових та інших культур, фахові лабораторні дослідження й унікальні розробки, комфортні фінансові інструменти та агрономічний супровід, що охоплює всю країну, – ми робимо все, щоб ваш врожай був щедрим, а бізнес – успішним.

А щоб підтримати малих і середніх агровиробників під час війни – активно співпрацюємо з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО й допомагаємо у придбанні ресурсів із відтермінуванням платежу”, – додає В’ячеслав Поліщук.

Більше про продукти та сервіси, створені в Україні для українських садів, дізнайтесь під час

Міжнародної конференції: СТАЛИЙ АГРОБІЗНЕС: “ТРАДИЦІЇ.НІШІ.ЕКОПРАКТИКИ.ТЕХНОЛОГІЇ” яка відбудеться 14.02.2024 в рамках виставки “АГРОВЕСНА“ о 12:00 у Київському МВЦ.

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇКонференція проходить за підтримки компаній:

Мнагор, Ukravit, Біонорма, Агромомм, Viteo Group (Viteo Hemp), Евкаліпт + та ГО Екодія


Інформаційну підтримку конференції здійснюють провідні аграрні ЗМІ, економічні та аналітичні агенції: Seeds.org.ua, Agroexpert, East-Fruit.com, Interfax, APK-Inform Agency,Agri-gator.com.ua, журналу «Ексклюзивні Технології» (Agrotimeteh.сom.ua), журнал та мультемедійна платформа «Агробізнес Сьогодні», журнал «Агрономія Сьогодні», Мультигалузева платформа «Здорове харчування по-українськи», Платформа «Місія – здоров’я:  разом задля активного довголіття».

 

Долучайтеся до нас та робіть крок у майбутнє сталого агробізнесу разом з нами!


Звертаємо Вашу увагу, що навіть при підтвердженій реєстрації на конференцію Ви маєте самостійно зареєструватися на виставку АгроВесна для того, щоб потрапити на виставку.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!