В Дніпрі випекли гігантський торт у формі вишитого рушника

0 326

У Дніпрі учні та викладачі Дніпровського центру професійно-технічної освіти туристичного сервісу випекли торт у формі рушника з ілюстрацією вишивки довжиною 2,5 метри. Про це розповіла директорка центру Ніна Войтович, пише SEEDS.

За її словами, навчальний заклад вирішив долучитися до гастрономічного відеоконкурсу “Незабутні гастрономічні традиції України. Вишиванка”.

“Він довжиною 2,5 метри. Його розмалювали наші майстрині, щоб підкреслити, що з рушником супроводжується у людини. З рушником у людини супроводжується народження, вінчання, проводжання в останню дорогу теж з рушником, ікони в наших домівках теж в рушниках. Це частина генетичного коду українця”, – каже Ніна Войтович.

За словами директорки, рушник, вишитий дружиною або мамою, вважався оберегом, тому вирішили випекти торт саме у вигляді вишитого рушника.

“Готували ми його не одразу, а в один день випекли коржі, а вже наступного збирали докупи й прикрашали. Глазур зробили з цукрової пудри, майже 2 кілограми та 225 грамів білків. Всі продукти, які ми використовували – виключно українські”, – розповіла директорка Суспільному.

Для бісквіта використали 270 яєць, майже 7 кілограмів борошна та 18 кілограмів повидла. Ще майже 2 кілограми цукру та кілограм білків пішло для крему.

Читайте також: На Закарпатті провели традиційну міру – стада овець і кіз провели на полонину

За словами Ніни Войтович, частину гіганського торта відвезли до Центру соціальної підтримки сімей та дітей у Дніпрі. “Ми товаришуємо з центрами, де надають соціальну допомогу людям. І от один зі шматків довжиною 70 сантиметрів ми відвезли туди”, – зазначила жінка.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!