В Індонезії літаки здіймаються в небо на авіаційному паливі з пальмовою олією

0 159

Неймовірні новини світу: літак Boeing B737-800 NG індонезійського авіаперевізника Garuda Indonesia здійснив перший комерційний рейс на паливі з пальмовою олією, пише SEEDS.

Керівник авіакомпанії Ірфан Сетіапутра заявив, що застосування пальмової олії як палива — це перший крок в авіації для розвитку зеленої та стійкої економіки. У межах підготовки до польоту фахівці Garuda Indonesia перевіряли роботу реактивних двигунів на екопаливі, що має у своєму складі 2,4% пальмової олії.

Читайте також: Рослини більше не потрібні: вчені почали культивувати в лабораторії ягоди

Як найбільший у світі виробник пальмової олії, Індонезія прагне розширити використання рослинних олій як палива, щоб скоротити імпорт нафти, газу та вугілля. Цього року в країні підвищили допустиму концентрацію пальмової олії у біодизелі з 30% до 35%, пише Reuters.

Паливо для реактивних двигунів із суміші пальмової олії виробляється індонезійською державною енергетичною компанією на нафтопереробному заводі. Використовується технологія гідрооброблених складних ефірів і жирних кислот. Міністерство енергетики Індонезії, заявило, що використання біопалива знизить парниковий ефект.

Водночас інші експерти висловили занепокоєння щодо вирубки лісів для отримання пальмової олії.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!