В Львівській області з’явилася ще одна молочна ферма

0 323

В с. Хитрейки Жовківського району Львівської області створена ще одна сімейна ферма. Родина Руслана та Світлани Онишкевичів отримали грошову допомгу для створення молочної ферми. Детальніше читайте на SEEDs.

Молочним скотарством Руслан Онишкевич займається вже тривалий час. У 2018 році сім’я завершила реконструкцію існуючого приміщення та будівництво нового корівника, що дозволило значно розширити поголів’я корів.

На фермі створені комфортні умови для корів та виробництва молока найвищого ґатунку. В господарстві утримуються 40 корів чорно-рябої молочної та симентальської порід. Доїння корів проводять механізованим способом – доїльними установками. Зберігання забезпечує охолоджувач молока ємкістю 500 л.

Для ведення господарства сім’я використовує 4 га власних сільськогосподарських угідь. Також господарі мають сільгосптехніку й обладнання для обробітку землі та заготівлі кормів.

Для реалізації проекту створення сімейної молочної ферми у 2018 році подружжя отримало з обласного бюджету 200 тис грн у вигляді пільгового кредиту на реалізацію бізнес-плану.

У межах співпраці з проектом технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що реалізується урядом Канади, родина Онишкевичів також отримала безповоротну допомогу в вигляді технічних засобів та обладнання для ферми на суму 100 тис грн.

SEEDs  за матеріалами AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!