В Україні відкрили Офіс протидії рейдерству

0 360

В Україні відбулося відкриття Офісу протидії рейдерству, на яке завітав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі.

За словами прем’єр-міністра, подібний крок є елементом єдиної стратегії, спрямованої на викорінення такого явища як рейдерство. Водночас він зазначив, що це має позитивно відобразитися на блокуванні “чорних реєстраторів”.

“Епоха рейдерства в Україні скінчилася. Ми починаємо новий етап захисту прав бізнесу та громадян. Відкриття Офісу протидії рейдерству – крок до цього. Захищений бізнес – це інвестиції, нові робочі місця, добробут наших людей”, – сказав Гончарук.

Також високопосадовець повідомив про те, що крім відкриття Офісу, було оновлено клад Антирейдерської комісії, скорочено строк допуску до розгляду скарги до 5 днів та запроваджено подачу скарг в електронному вигляді.

Наразі Офіс протидії рейдерству та Антирейдерська комісія будуть займатися усуненням слабких місць у реєстрах та законодавстві, переведенні даних в електронну форму та посиленні надійності авторизації при здійснені транзакцій.

Міністр юстиції Денис Малюська додав, що однією з головних задач новоствореної структури буде оперативне реагування на заяви людей протягом доби.

“Кожен отримає захист у Мін’юсті. У разі порушення права власності людини реакція держави буде миттєвою. Гаряча лінія Офісу протидії рейдерству — до послуг громадян”, – зауважив він.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!