В Україні запрацювала одна з найпотужніших ліній сортування фруктів

0 2 263

Фахівці компанії “Інсолар-холод” і компанії GREEFA закінчили монтаж і здійснили запуск однієї з найпотужніших в Україні ліній сортування GeoSort від компанії Greefa. Про це йдеться в повідомленні компанії “Інсолар-холод” на сторінці в Facebook.

Лінію сортування GeoSort, продуктивністю 12 тонн на годину, запущено на підприємстві UApple, завдяки модульній конструкції вона гарантує акуратне сортування делікатних фруктів, йдеться в повідомленні компанії.

“Для цього сховища сортувальна лінія була додатково оснащена і укомплектована наступним обладнанням:

  • Роботизированний механізм захоплення контейнера з функцією вивантаження. Автоматичний перекидач – перевертає контейнер в воді, що збільшує швидкість роботи лінії і не допускає травмування фруктів під час вивантаження на лінію.
  • Наповнювач для ящиків двоголовочний, який слугує для автоматичного наповнення ящиків яблуками. При повному завантаженні 1-го ящика, головка автоматично переміщається на 2-й ящик, що забезпечує безперебійну упаковку в ящики”, – повідомили в компанії “Інсолар-холод”.

Крім цього сортувальна лінія була додатково оснащена і укомплектована двома лініями упаковки на підкладки бушель, двома автоматами упаковки в пакети, палетайзером (автоматичною установкою ящиків на палети). Також було встановлено роботизований механізм автоматичної обв’язки ящиків на палетах, йдеться в повідомленні.

“Основні переваги лінії сортування GeoSort:

  • підходить для оптимального сортування делікатних фруктів округлої і подовженої форми (яблука, ківі, кісточкові фрукти, томати)
  • підходить для багатьох видів фруктів завдяки використанню різних сінгуляторов;
  • система клапанів Greefa забезпечує делікатну передачу фруктів з чаші на виводять стрічки при великій швидкості;
  • обладнана системою делікатного зважування і вимірювання;
  • проста в управлінні завдяки простому для користувачів програмному забезпеченню Greefa Dashboard;
  • модульна конструкція дозволяє легко розширити лінію в майбутньому;
  • безшумна робота навіть на високих швидкостях”, – запевняють в “Інсолар-холод”.

Серед пропонованих систем сортування: сортування за вагою, сортування за кольором (інтегрована в систему iQS), оптичне сортування за діаметром та сортування за довжиною, додають в компанії.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!