В Україні заснували антирейдерську платформу  

0 381

В Україні за ініціативи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) була заснована Громадська антирейдерська платформа для об’єднання громадських зусиль у боротьбі з рейдерством. Про це SEEDS повідомили у прес-службі новоствореної Програми.

Діяльність платформи зосереджена на чотирьох основних напрямках: удосконалення правової системи протидії рейдерству, покращення інституціональної структури протидії рейдерству та її технологічного інструментарію, удосконалення правозастосовчих практик протидії рейдерству, створення широкої громадської платформи протидії рейдерству.

Наразі до платформи долучилися:

  1. Українська національна асоціація адвокатів
  2. Торгово-промислова палата України
  3. Всеукраїнська асоціація громад
  4. Всеукраїнська аграрна рада
  5. Громадська спілка «БІЗНЕС-ВАРТА»
  6. Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області

Партнери створили широку Громадську антирейдерську платформу з метою захисту бізнесу, майна, майнових та інших прав агровиробників від рейдерських захоплень, що відбуваються внаслідок неналежного оформлення прав, низького рівня обізнаності та правової культури правовласників, вад нормативно-правового регулювання, інституційної системи управління, здійснення незаконних реєстраційних дій в державних реєстрах та кадастрах, силових дій під прикриттям правоохоронних органів та судових рішень.

“Ми переконані, що новостворена Громадська антирейдерська платформа, яка об’єднує зусилля Програми USAID АГРО та наших партнерів, стане передумовою всебічного несприйняття рейдерства як явища. Громадська антирейдерська платформа дозволить створити ефективну систему бар’єрів з протидії рейдерству, вдосконалити систему захисту майнових прав у аграрному секторі, підвищити правову культуру бізнесу та населення.

Ми запрошуємо долучатися до співпраці та підтримати ініціативу розбудови Громадської антирейдерської платформи”, – коментує Сергій Кубах, керівник напряму земельної реформи Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!