В Україні сповільнилося зростання цін на огірки через збільшення імпорту

0 128

Тривале зростання цін на огірки на українському ринку призвело до суттєвого збільшення імпортних поставок, повідомляє EastFruit. Останнім часом пропозиція місцевої продукції значно зменшилась. Це спричинило стрімке збільшення показників імпорту огірків. Така ситуація викликала зниження вартості вищезгаданого продукту на українському ринку, пише SEEDS.

Тим часом ціна на місцевий огірок в Україні за тиждень практично не змінилася і, як і раніше, озвучується виробниками в межах 75-80 грн/кг ($2,05-2,19/кг). При цьому продажі на цей час ведуть поодинокі комбінати, які відвантажують цю продукцію дрібними партіями й лише за укладеними раніше договорами, у вільний продаж огірок з місцевих тепличних комбінатів на сьогодні вже практично не надходить.

Читайте також: Експерти розповіли про причини стрімкого росту цін на тепличні огірки

Основну пропозицію у сегменті тепличного огірка на сьогодні складає імпортна продукція. При цьому відпускні ціни в даному сегменті дещо нижчі, ніж на місцеву продукцію. Так, сьогодні імпортні огірки надходять у продаж по 65-75 грн/кг ($1,78-2,05/кг). Варто зазначити, що цього тижня, окрім турецьких та румунських огірків, на українському ринку з’явилися й іспанські.

При цьому, цього сезону українським тепличним комбінатам вдається вести реалізацію огірків у середньому в 1,8 раза дорожче, ніж роком раніше. Імпортні огірки за рік подорожчали в середньому у 1,9 раза.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!