В Україні стрімко зростає ціна на якісний томат

0 1 798

В Україні стрімко зростає ціна на якісний тепличний помідор, повідомляють аналітики проекту EastFruit. За інформацією проекту, через сильну спеку різко погіршилася якість цієї продукції. Виробники нерідко повідомляють, що на плодах залишаються опіки через активне сонце. У результаті на ринку зростає пропозиція некондиційного томату, тоді як якісної продукції мало пропонується, пише SEEDS.

Так, на сьогодні комбінати готові відвантажувати тепличний томат не дешевше за 20-30 грн/кг ($0,55-0,82/кг), що в середньому на 26% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня.

Читайте також: «Українські в’ялені помідори» переїжджають з Чорнобаївки

Зростання відпускних цін у сегменті тепличного томату виробники пояснюють скороченням зборів цієї продукції у тепличних комбінатах. При цьому підтримку цін надавав стабільно високий попит. Важливо відзначити, що подорожчанню тепличних томатів, крім іншого, сприяла обмежена пропозиція ґрунтової продукції. Основну частку томату відкритого ґрунту зараз становить продукція невисокої якості, що підвищує інтерес покупців до якісної продукції з теплиць.

Як результат, уже сьогодні українським тепличним комбінатам вдається відвантажувати томат у середньому на 20% дорожче, ніж наприкінці минулого літа. Крім того, виробники не виключають можливості подальшого подорожчання у цьому сегменті, оскільки темпи збуту тепличного томату залишаються досить активними.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!