В Україні запустили проєкт грантової підтримки виробників органічної продукції: як отримати кошти?

0 192

В Україні стартувала подача заявок на участь в ІІ етапі грантової програми підтримки виробників органічної продукції. Він буде спрямований на посилення спроможності органічного сектору, підтримку органічних операторів, виробників та переробників органічних сертифікованих харчових продуктів з акцентом на збут, продажі та маркетинг на внутрішньому ринку. Надаватиметься підтримка ініціативам, що сприятимуть відновленню економічної спроможності операторів та надавачів послуг органічного ринку, пише SEEDS.

Ініціатором грантової програми є об’єднання «Органічна Ініціатива». Її представники прагнуть надати підтримку виробникам органічних продуктів, а також допомогти їм зберегти та посилити спроможності органічного сектору України у середньо- та довгостроковій перспективі.

Учасниками програми можуть стати оператори органічного ринку, надавачі послуг, громадські організації та спілки, що працюють у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції – юридичні особи резиденти України.

Заявки на отримання грантів приймаються до 12 вересня 2022 року на електронну адресу info@organicinitiative.org.ua.

Детальна інформація про грантову програму, перелік можливих витрат, форми заявок тощо можна знайти в положенні про грантову програму «Підтримка органічного сектору в Україні».

На цьому етапі реалізації програми планується підтримати орієнтовно 30 заявок на загальну суму 150 тис. доларів США. Максимальний розмір підтримки на одну заявку становить 5 тисяч доларів США в гривневому еквіваленті (орієнтовно 180 тис. гривень).

Результати розгляду заявок будуть оголошені до кінця вересня 2022 р., орієнтовний початок реалізації діяльності – початок-середина жовтня 2022 р.

До слова, грошовий фонд грантової програми формується з благодійних пожертв та внесків фізичних та юридичних осіб (резидентів та нерезидентів України), цільових внесків міжнародних проєктів/програм технічної допомоги та інших надходжень.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!