Данія надасть грантову підтримку українським фермерам

0 323

Через воєнні дії на території нашої країни вітчизняні аграрії опинились у скрутному становищі. Допомогти фермерам покращити ситуацію вирішили представники Данської ради у справах біженців. Вони розпочали реалізацію програми, спрямованої на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні, пише SEEDS.

Проєкт реалізується за фінансування уряду Швейцарії, наданого через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії.

Головною метою програми є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва з одного боку, а з іншого залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.

Взяти участь у проєкті можуть приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін. Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування, яке передбачає грантову підтримку від DRC у розмірі до 20000 доларів США та обов’язковий власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту.

Представники Данської ради у справах біженців сподіваюсь, що така грантова підтримка допоможе покращити умови життя місцевого вразливого населення та збільшити їхній прибуток.

У DRC пропонують такі варіанти бізнес-партнерства:

  • співінвестування в пункт прийому та зберігання овочів;
  • співінвестування у проєкти, які б спростили доступ місцевому населенню до сільськогосподарських послуг.

Однак учасники можуть пропонувати і власні ідеї щодо подальшої співпраці.

Детальніше про проєкт можна почитати на сайті Данської ради у справах біженців.

Для заповнення заявки на участь у програмі потрібно перейти за посиланням.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!