В Україні згоріло понад 5 тисяч гектарів полів

0 201

Загорання сільськогосподарських угідь у спекотний період – не рідкість. Утім, цього року через обстріли та мінування кількість пожеж у полях була рекордною. Протягом пожежонебезпечного періоду українські рятувальники ліквідували 280 пожеж на ділянках аграріїв, повідомляє SEEDS.

Пожежі виникали на територіях загальною площею 5 тис. гектарів. Пожежникам вдалося врятувати 1,5 тис. гектарів зернових. Такі новини повідомили представники ДСНС.

“Найбільша кількість пожеж виникли в Донецькій області – 101 пожежа, Миколаївської області – 33 пожежі, а також в Херсонській та Запорізькій областях”, – повідомив Анатолій Шкарбута, заступник начальника відділу профілактичної роботи управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України.

Також за період повномасштабної війни було розміновано 50 тисяч гектарів полів. Наймасштабніші роботи проводились у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

“Ми рекомендуємо фермерам перед збором врожаю, перевірити поля на предмет розмінування. Це можна зробити, подавши заявку на чат-бот ДСНС, заповнивши відповідну форму у відділку ДСНС або зателефонувавши за телефоном 101”, – наголосив представник Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України.

Аграріїв закликали дотримуватися необхідних правил пожежної безпеки під час збору врожаю – перед початком жнив хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степовій смузі, автомобільним шляхам і залізницям повинні бути обкошені і оборані захисною смугою щонайменше 4 метра завширшки.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!