Вартість овочів борщового набору в Україні поступово зростає

0 156

Після незначного зниження цін на ріпчасту цибулю тижнем раніше, продавці почали поступово підвищувати відпускні ціни на наявні обсяги цибулі. Причиною цього було зменшення пропозиції цибулі на ринку, як з місцевих господарств, так й імпортної, пише SEEDS.

Про це повідомляють аналітики проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

За результатами звітного тижня на українському ринку підвищилися відпускні ціни й на моркву. У першу чергу, підвищились мінімальні межі раніше установленого діапазону саме через розпродаж фермерами продукції середньої та низької якості.

Якщо тижнем раніше з тепличних овочів в Україні дорожчали винятково томати, то у цей проаналізований  період, почали додавати у ціні й тепличні огірки. Учасники ринку пов’язують цю ситуацію з перебоями постачань тепличних овочів з Туреччини. Саме через той факт, що Туреччина є головним постачальником огірків й томатів на український ринок у цей період часу, зменшення обсягів постачань продукції відразу відображаються на відпускних цінах в Україні.

Фахівці зауважують, що подальшого стрімкого зростання цін на томати й огірки очікувати не варто. Наразі, попит на огірки та томати в Україні знижується протягом останніх декількох тижнів і якщо відпускні ціни у цьому сегменті будуть зростати й надалі, попит на цю продукцію наблизиться до нульової позначки.

Читайте також: Як пізній збір овочів відобразився на якості борщового набору?

Що стосується овочів борщового набору, перспективи подальшого зростання цін практично по усіх позиціях досить вірогідні. Якщо з обсягами картоплі у місцевих виробників наразі суттєвих проблем немає, то по усім іншим позиціям, особливо у сегменті цибулі, проблеми з пропозицією можуть виникнути вже найближчим часом.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!