Як пізній збір овочів відобразився на якості борщового набору?

0 108

Цього року осінь видалася вкрай дощовою. Через негоду українським аграріям було важко повноцінно розпочати збір урожаю. На цьому акцентував увагу керівник фермерського господарства з Волині Руслан Хомич. За його словами, дощі змусили фермерів збирати урожай пізніше, ніж завжди, пише SEEDS.

“Все стоїть. Сьогодні вийшов комбайн і поламався, дощі сильно переривають. Дуже велика волога, от видно по буряках все заліплено”, – розповідає чоловік.

Руслан Хомич акцентував увагу на тому, що цього сезону чимало аграріїв зосередилися на борщовому наборі. Особисто він саджав картоплю, буряки, моркву. Бульбу, яку зібрали дуже пізно, уже підсушують в засіках, повідомляє “Суспільне.Новини”.

Врожай не дуже великий, бо дуже багато пошкодженої картоплі. Морква і буряк не скажу, що шалений врожай, але він є. Буряк ще не продавали, була реалізація моркви, 3 тони продали моркви, а все решту поки що роздаємо, хлопці просять на передку”, – говорить фермер.

Читайте також: 200 гектарів соняха побив град в Одеській області

Жителька села Кроватка Наталія Захарчук також зазначила, що врожай цього року гірший, ніж торік. До слова, їй вже вдалося зібрати буряки та моркву.

“Щось погнило, щось поїло, то все, що лишилося. Я зазвичай сію 6 рядків, то мені вистачає на всю зиму прокормити дві корови. Біля нього треба ходити, а чоловік зараз на війні, самій тяжко”, – каже господиня.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!