Від АЧС постраждають не тільки свинарі, а й молочарство

0 161

АЧС вплине не тільки на свинарів, та на ціну свинини у всьому світі – ця хвороба дошкулятиме навіть виробникам і переробникам молочної продукції. Такі прогнози озвучив старший економіст інвестиційного департаменту Продовольчої сільськогосподарської ООН, керівник проекту технічної допомоги ФАО/ЄБРР Дмитро Приходько під час XI Міжнародного конгресу “Прибуткове свинарство”.

“АСЧ матиме вплив навіть на ринки сухого молока та сухої виворотки. В Китаї свинарство – один з основних споживачів цих продуктів. Майже 60% іде на корм тваринам”, – нагадав експерт.

“За прогнозами на 2027 рік 46% всієї свинини в світі споживатимуть в Китаї. При цьому збільшуватиметься і частка інших країн Азії, де лідером буде В’єтнам. В майбутньому саме ринки Азії залишатимуться основними ринками споживання свинини”, – додав Дмитро Приходько.

“Китай – це 50% глобального поголів’я свиней. Наразі вони вже забили більше мільйону свиней. З Китаю АЧС поширилась на Лаос, Камбоджу, з’явились випадки в Монголії. Однак це не великі виробники свинини. Слід зважати на нові випадки АЧС в В’єтнамі – ця країна 5-й виробник свинини в світі і він конкурує з Бразилією”, – каже експерт.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!