Військова снайперка створила птахоферму на Запоріжжі

0 522

Від волонтерки та військової снайперки – до матері чотирьох дітей та фермерки. Саме такі метаморфози відбулися у житті Юлії Матвієнко із Запоріжжя. Наразі жінка є власницею птахоферми на кілька сотень голів птиці, продає курчат та яйця. Найближчим часом фермерка планує розширити сімейне господарство, повідомляє SEEDS.

Жінка почала служити в АТО у 2015 році. Тоді у Юлії вже було двоє дітей, але вона не змогла стояти осторонь і спочатку приїжджала в зону бойових дій для волонтерства, а потім вирішила стати до лав військових. Чоловік Юлії також військовий.

Повернулася зі служби жінка через вагітність. Наразі, крім старших доньки та сина, виховує півторарічних двійнят. В декреті Юлія вирішила завести невелике господарство – хотіла годувати дітей домашнім м’ясом та яйцями. Потім фермерка почала розширювати господарство і купила промисловий інкубатор. Вже з першого разу заклала тисячу яєць та продала майже всіх курчат.

Допомогли та підтримали Юлію Матвієнко побратими та посестри, з якими разом служили в АТО. Також колеги порадили фермерці безкоштовний курс з ведення власної справи, також жінка отримала фінансову допомогу для закупівлі кліток для птиці.

Крім курей на фермі Юлії Матвієнко утримуються гуси, перепілки, качки. Також є кілька кіз та свиней. Вести господарство допомагають чоловік та діти. Наразі Юлія планує перевезти господарство на нову ферму, більшої площі, а потім – розширити господарство.

SEEDS за матеріалами Суспільне Запоріжжя

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!