Вина з України здобули 10 золотих медалей на престижному світовому конкурсі

0 610

Продукція українських виноробів з SHABO увійшла до переліку кращих вин світу на одному з наймасштабніших конкурсів світу Berliner Wine Trophy 2023. Вина  компанії отримали 25 відзнак, зокрема 10 золотих медалей, пише SEEDS.

Навесні 2023 на Berliner Wine Trophy експерти протягом 10 днів оцінювали близько 8 000 зразків вин зі всього світу. Цей процес настільки закритий та суворий, що навіть після оголошення результатів журі не знає вина якого виробника вони оцінювали та чи увійшов їхній фаворит до переліку переможців. Нагороди можуть отримати лише 30% учасників конкурсу.

«Пишаємось, що вдається продовжувати гідно представляти Україну на міжнародній арені та здобувати ці перемоги. Вперше теруар неповторної української землі на авторитетному Berliner Wine Trophy оцінили у 2021 році. Тоді SHABO привезла одразу 5 золотих медалей.

Вже наступного разу, у 2022 році нам вдалось отримати 17 нагород, з них – 9 золотих. Віримо, що дали тільки більше! І будемо робити все залежне, щоб результати продовжували лише зростати», – йдеться в повідомленні на сторінці виробника.

Читайте також: Фермери з Київщини виготовляють вино та бренді з лохини


Berliner Wine Trophy — один з наймасштабніших та престижних винних конкурсів світу, який 20 років проходить під егідою Міжнародної організації винограду та вина (OIV) й Міжнародним союзом енологів (UIOE).

Винороби, сомельє, винні критики, Masters of Wine, виноградарі, профільні журналісти та трейдери — до журі цього конкурсу долучають лише найкращих експертів. А кількість представлених зразків у середньому становить понад 15 000 заявок на рік (конкурс має два різних сезони).

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!