Винагорода в 50 тис грн: На Черкащині фермер просить по допомогу у розшуку крадіїв понад 800 саджанців

0 696

823 саджанці яблунь украли з саду власника фермерського господарства «Сади Городищини»  В’ячеслава Олексійчука з с. В’язівок, що на Черкащині. Фермер має 20 гектарів саду, яким займається вже більше десяти років. 12000 саджанців висадили весною. Це молодий сад, із якого зникли дерева.

Про крадіжку він сам повідомив на сторінці у Facebook. Говорить, дерева могли вкрасти в проміжок часу з 25 листопада по 03 грудня.

Про це інформує Центр черкаських медіа. 

– Ще тиждень тому все було добре. Ніхто не думав, що на теперішній зимовий час можуть украсти саджанці. 70% дерев точно пропадуть. Це трирічні сформовані дерева елітного сорту під градобійною сіткою. Деякі вже й плодоносили. Про те, що вкрали дерева, мені повідомили люди, які працюють у саду на обрізці. На дерева нанесена спеціальна яскраво-червона фарба від гризунів. Не змивається рік. Про що думали крадії, незрозуміло. Це ж не голка в копиці сіна. Треба мати гектар землі, аби висадити таку кількість саджанців. Якщо висадить у саду – побачать інші, а справа вже набула розголосу. Якщо надумає продати: дурень тільки може купити, – говорить В’ячеслав Олексійчук.

Фермер пригадує, що в нього вже крали саджанці на третій день як висадили, але дріб’язок – до півсотні.

– Злочин відбувся. Відкрита карна справа. Люди мені телефонують і повідомляють певну інформацію. Поліцейські вже беруть дозволи на обшуки. Прошу повідомити на 102 або по тел. 068-470-01-01. Конфіденційність гарантую. Винагорода – 50000 гривень, – додав фермер.

Кілька років тому в фермера Андрія Маленка з села Шаулиха Звенигородського району теж викрали кілька сотень саджанців яблунь. У саду не встановлено камер, а охоронці вибірково оглядали сад.

– Пішов по слідах злодіїв, які вели в сусіднє село Лісове. Туди викликав поліцію. Хлопці швидко знайшли злочинців. Злодії розпродали мої дерева. Згодом відробляли заподіяну шкоду в моєму садку, – розповів Андрій Маленко.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!