Винороб з Одещини продає винні набори в ящиках від снарядів, гроші перераховує ЗСУ

0 1 028

Винороб-сомельє з Одещини Олександр Шушпанов вино почав робити не так давно – лише чотири роки тому. В одеському підземеллі він створив власну дегустаційну залу. Зараз там проводять благодійні заходи, кошти з яких спрямовують на допомогу ЗСУ, пише SEEDS.

Олександр проводить аукціони, на яких пропонує винні набори в ящиках від справжніх снарядів. Зібрані кошти йдуть на допомогу ЗСУ. Нині майже всі події, які відбуваються в цьому закладі, є благодійними.

«Нам надіслали пусті ящики, дружина їм надала привабливого вигляду. Вина в середині ящиків розміщені на невеликих подушках, тому їх зручно транспортувати. У ящику також є тарілки для закусок та бокали. Такі набори можна використовувати як подарунок. Наприклад, у тубус від мін входить пляшка ігристого і 2 келихи. Ціна наборів – 100-1200 грн, які спрямовуємо на ЗСУ», – розповідає Олександр Шушпанов.

Винороб розповідає, що зараз дегустаційна зала наповнюється не тільки вином, а й цікавими історіями. Тут відбулося вже декілька гастровечорів, зокрема болгарський, пише Суспільне.Читайте також: Садівництво рятує від хронічних та психічних захворювань

Вино, за розповідями Олександра Шушпанова, зараз реалізується в дуже малих кількостях, адже 80 % клієнтів за кордоном. Але Олександр переконаний, що після перемоги унікальними українськими винами смакуватимуть у всіх Європи.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!