Власник страусиної ферми на Херсонщині хоче розвивати зелений туризм

0 173

Під селом Бехтери, що на Херсонщині, нещодавно з’явилася страусина міні-ферма. Чотирьох дорослих африканських страусів (самця й трьох самичок) місцевий фермер Олександр Єрьоменко замовив у розпліднику Мелітополя, не пошкодувавши 16 тисяч гривень.

Але придбання було напрочуд вдалим: гігантські птахи виявилися дружніми до людей і невибагливими до умов утримання. Влітку вони гуляють у просторому вольєрі під відкритим небом, а взимку переселяються у власну секцію фермерської свиноферми — свині не проти такого сусідства.

Африканські страуси, повідомляє Новий День, охоче пригощаються люцерною, та й просто зеленою травичкою, говорить Олександр Іванович. Але основний їх раціон фактично такий самий, як у звичайних курей — зерновідходи. Хіба що з’їдає страус такого харчу в чотири рази більше, ніж курка. У дикій природі потомство насиджує та охороняє самець, але в наших умовах для цього потрібен інкубатор з підігрівом. Та у фермера його поки що немає, тому яйця він продає всім охочим, тож таким чином корм для птахів окупається. Однак реалізувати вдається лише частину таких яєць з міні-ферми, тож інші Олександр Єрьоменко просто роздаровує знайомим.

Власне, заробляти продажем яєць чи м’яса страусів фермер з Бехтерської громади наміру не має. Адже хоче розвивати зелений туризм, а екзотичні птахи — одна з принад для любителів природи. Вже зараз до зеленої оази біля штучного озера у сезон приїжджають сотні земляків фермера — цілими родинами з дітьми. Адже їхати до заповідника «Асканія-Нова», аби помилуватися рідкісними тваринами не кожному по кишені. От і  їдуть селяни показати дітям живих страусів, помилуватися фазанами у вольєрах і дикими качками, котрі плавають у озері. Це ж значно цікавіше, ніж спостерігати за тваринами з екрана телевізора!

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!