Власники маленьких ферм та городів отримають насіння від європейських та канадських аграріїв

0 1 524

Міністерство закордонних справ та Київська школа економіки створили проєкт “Насіння для України” (“Seeds for Ukraine”). Метою ініціативи є залучення допомоги від європейських та канадських аграріїв для українських маленьких фермерів та власників присадибних ділянок, повідомляє SEEDS.

“Через російську агресію більшість ланцюгів постачання в Україні пошкоджено. Робота українських фермерів знаходиться під постійною загрозою. Це створює величезні ризики для глобальної продовольчої безпеки і для місцевих громад. Якщо ви агрокомпанія, фермерське господарство, громада чи бізнес, зберіть насіння і передайте жителям України. Так, вони зможуть виростити більше їжі для своїх родин і громад”, – з таким закликом до іноземців звернулися автори проєкту.

Метою ініціативи є забезпечити наборами посівного матеріалу більш ніж 100 тис. українських родин. Європейців та канадійців закликають надсилати насіння буряку, капусти, моркви, огірків, гороху, зелені й салатів, динь, бобових, цибулі, гарбузів, редьки, кабачків та солодкої кукурудзи. Також проектові можна допомогти коштами, які витратять на логістику.

Насіння іноземці мають надсилати насіння поштою до Польщі. А звідти воно вже поїде до українських родин та маленьких фермерських господарств.

Партнером проєкту “Насіння для України” є ініціатива “Сади Перемоги”.

https://www.seeds.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/насіння.jpg

“Проєкт підтримує українські родини, надаючи їм насіння з Канади та багатьох інших країн, щоб допомогти вирощувати власну їжу та зміцнювати незалежність. Це — маленький знак глибокої поваги Канади до українців і нашої спільної любові до домашніх овочів”, – зазначила Джулія Басс, старший комісар з торгівлі посольства Канади в Україні.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!