Вода, фрукти та все необхідне: аграрії та продовольчі компанії продовжують допомагати українцям

0 143

Виробники їжі та напоїв, а також аграрні компанії з початку російського вторгнення в Україну не припиняють допомагати населенню, ЗСУ та підрозділам територіальної оборони у різних містах. Щодня у соцмережах з’являються сотні й тисячі повідомлень про небайдужих помічників та волонтерів, пише SEEDS.

Кожен застосовує ті ресурси, які має. Наприклад, днями компанія “Сади Донбасу” забезпечила фруктами лікарню, гуманітарний штаб та церкву в містечку на Донеччині.

Компанія «Оболонь» оголосила про розрив будь-яких взаємин з Росією та забезпечує військових і населення питною водою та іншими ресурсами, пише AGRI-GATOR.

“Наша компанія ухвалила рішення про припинення будь-якої співпраці із російською федерацією та компаніями на її території. Ми не підтримуємо будь-яких зв’язків із країною-агресором. Використання на території росії українських торгових марок від компанії «Оболонь» суперечить нашим принципам та громадянській позиції.

Наразі всі виробничі майданчики компанії працюють в умовах воєнного стану та спрямували свої зусилля на стратегічне забезпечення захисників України та цивільного населення питною водою та необхідною військовою допомогою”, – зазначили в компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!