Всеукраїнська Аграрна Рада закликає фермерів долучитися до допомоги населенню та військовим

0 215

Всеукраїнська Аграрна Рада (ВАР) допомагає постачати продовольство жителям міст, які постраждали від атак російських військових. Організація також об’єднує фермерів, які бажають допомогти та координує процес постачань. ВАР разом з аграріями вже надали більш ніж 5,5 тис. тонн продовольства, повідомляє SEEDS.

“Всеукраїнська аграрна рада та українські фермери продовжують об’єднувати зусилля для забезпечення продовольчої безпеки в Україні. Станом на сьогодні вже доставлено 1400 тонн продовольства і 4124,8 тонн продовольчої пшениці до міст, які сьогодні тримають оборону і потребують допомоги. Допомагайте Армії, допомагайте Країні, допомагайте Перемозі! Збираємо продовольство та доставляємо на визначені точки збору”, – повідомляє Всеукраїнська Аграрна Рада.

Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський закликає аграріїв починати посівну. Мінагрополітики розробило спеціальну платформу, щоб допомагати аграріям пальним, насінням та іншими ресурсами.

“Мене сьогодні запитали, зважаючи на весну, що з посівною? Як її починати. Особливо на тих територіях, які тимчасово окуповані. Моя відповідь наступна: на всій нашій території ми маємо цієї весни, як і будь-якої весни, зробити повноцінну посівну кампанію. Звичайно, настільки, наскільки це можливо. Бо це — про життя! Життя важливіше!”- заявив Володимир Зеленський.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!