Всебічний аналіз зерна – економія на зберіганні

0 398

Без сучасного лабораторного обладнання зробити якісний аналіз зібраного врожаю неможливо. Як неможливо забезпечити належне і безпечне його зберігання.

Для сучасної зернової лабораторії потрібно не так вже й багато «начиння» – однак кожна окрема лабораторія потребує комплексного рішення власних потреб. Подробиці – читайте на SEEDS.

«Чимало аграріїв вважають, що обладнання для контролю якості зерна потрібне винятково для елеваторів. Але це не так. Прилади замовляють агропромислові холдинги, фермери та агрофірми, хлібопекарські, борошномельні підприємства і навіть селекційні станції.

Лабораторне обладнання – одна із складових всіх етапів виробництва зерна: вирощування, доробка, зберігання, переробки, оцінки вартості партії», – розповідає Кирило Скороход, операційний директор «Технотест Плюс» – компанії, яка не є тільки офіційним представником провідних світових виробників вимірювальної техніки, а й національним виробником устаткування для лабораторій.

Найактуальні прилади для комплектування лабораторій

Одними з найактуальніших сьогодні приладів фахівці вважають інфрачервоні аналізатори. Це  високотехнологічні прилади, фотоспектрометри. Вони аналізують вміст компонентів шляхом подачі світла та зчитування його в інфрачервоному діапазоні на підготовлені проби зерна.

Інфрачервоні аналізатори бувають лабораторного типу (Infracont, FOSS, SupNIR-2700), всі вони потребують професійного та кропіткого налаштування. Більш прості у використанні фермерські аналізатори (GrainSense), вони не потребують спеціальних знань для постійного використання.

Вологоміри зерна – ще одна важлива складова кожної зернової лабораторії. Це портативні прилади, здатні лише за одну хвилину визначити вологу в відібраних зразках зерна, насіння чи муки з точністю до 0.25%. Продукт із насипу відбирається спеціальним обладнанням – пробовідбірниками ручними типу ПЗК.

Сушильні лабораторні шафи – ще одне стаціонарне обладнання для референтного визначення вмісту вологи у продукті термогравіметричним методом. Результати аналізу вологості зерна в сушильній шафі необхідні при продажі великих партій, та у випадках коли це передумовлено за контрактом.

Варто підкреслити, що компанія «Технотест Плюс» є виробником таких сушильних шаф серії МО. Їх можна використовувати у всіх промислових галузях.

Це лише невеликий перелік приладів та обладнання для лабораторій, яку пропонує компанія «Технотест Плюс». Компанія має більш ніж 20 річний досвід роботи з українськими аграріями – від дрібних фермерських господарств, до великих агрохолдингів. Консультаційна, метрологічна та технологічна підтримка клієнтів – цілодобово.

До того ж компанія «Технотест Плюс» не тільки має власне виробництво та сервісний центр з ремонту приладів, а й експортує своє обладнання у більш ніж 15 країн світу. А ще «Технотест Плюс»  – офіційний представник компаній зі всього світу в Україні.

З’явилися запитання?

Телефонуйте до “ТЕХНОТЕСТ ПЛЮС”:

(096) 0000-737, (066) 0000-737

(097) 0000-737, (073) 0000-737

(095) 0000-737, (093) 0000-737

Пишіть: https://technotest.com.ua

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!