3 млн курей та 1,5 млрд гривень: втрати виробника яєць від обстрілів на Херсонщині

0 1 389

З початку активних військових дій російської армії на Херсонщині найбільша в Європі птахофабрика “Чорнобаївська” залишилася без кормів. Наразі підприємство також знеструмлене. Частину яєць та птахів було роздано місцевому населенню, утім, небезпека загибелі 3 млн курей залишається високою. Через постійні обстріли утилізувати птицю наразі можливості немає. У регіоні існує висока загроза екологічної катастрофи, повідомляє SEEDS.

“Птахофабрика повністю знеструмлена, а виробництво повністю зупинено. Частину готової продукції і курей попри обстріли вдалося роздати місцевому населенню, але більша частина птахів гине через неможливість її годування. Близько 3 млн курей загинуть без можливості їх утилізувати. В подібній ситуації найближчим часом можуть опинились й інші ключові підприємства агрохолдингу – зокрема, птахофабрика смт. Макарів та птахофабрика під Броварами Київської області. Втрати тільки цих підприємств складуть до 1 млн птахів”, – повідомила прес-служба агрохолдингу “Авангард”, якому належить птахофабрика.

Загальні фінансові втрати агрохолдингу внаслідок російської агресії на поточний момент оцінюються приблизно в 1,5 млрд грн. Крім того, закриття ключових виробництв може призвести до нестачі курячих яєць в Україні.

У компанії також повідомили, що попри фінансові втрати та зупинку роботи підприємств, холдинг не припиняє надавати допомогу військовим та населенню.

“Від початку російської агресії у координації з Мінагрополітики “Авангард” безкоштовно передає на потреби захисту країни сотні тисяч яєць свого виробництва, передає армії паливно-мастильні матеріали та необхідну техніку, зокрема вантажні автомобілі, а працівники “Авангарду” захищають країну у лавах Збройних сил України”, – зазначають у прес-службі компанії.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!