Ягідники Тернопільщини закладатимуть плантацію шипшини  

0 265

Господарство «Беррі Трейд», що у селі Лосятин на Тернопільщині, вирощує суницю та малину. Однак тепер ягідники планують культивувати ще й смородину та шипшину, пише SEEDS.

«Очікуємо, що цього року пропозицій по малині буде дуже багато, і ціна піде донизу. Зараз ринок малини відносно стоїть.

Думаю, рухи по ягоді цього року взагалі будуть досить обережні, адже ви знаєте, яка ситуація з електроенергією, а відповідно, з можливостями зберігання. І купувати малину будуть обережніше, ніж торік, коли сміливо закупали навіть за високою ціною», — спрогнозував засновник «Беррі Трейд» Йосип Книжицький.

З інших культур, які «Беррі Трейд» розглядає для вирощування, — це смородина та шипшина. Останню, до речі, вони вже заморожують та експортують. Крім того, продають заморожену бузину, пише журнал «Садівництво по-українськи».

Читайте також: Українські виробники чимало втрачають: квіти бузини та шипшина мають величезний попит у Європі

Зазначається, що господарство отримало грант від USAID, який спрямувало на закупівлю камери охолодження, інспекційного столу та стало своєрідним експортним місточком між сходом та Європою.

З Херсону вони привозили також диню, перець, сливу, з Одещини — шипшину, доробляли їх, бо потрібно було перебрати від пошкодженої продукції, перефасувати, щоб відправити за кордон.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!