Як кредити ЄС допомогли родині фермерів з Львівщини розвивати бізнес   

0 1 409

Із 2014 року в селі Селисько на Львівщині працює фермерське господарство “Агротем”, що виготовляє тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, які продають у мережі львівських сироварень “Джерсей”.

Для розвитку справи компанії вдалося залучити 1 млн грн кредитних коштів за допомогою ініціативи EU4Business, яка спрямована на надання доступу до фінансування для малих і середніх підприємств в Україні.

За словами співвласниці бізнесу Анни Тимчишин, було велике бажання працювати на землі, тож спершу придбали закинуту ферму та почали розвивати власну справу. Попри розвиток, господарство потребувало новітніх технологій, аби залишатися на ринку та бути конкурентноспроможним.

“Агротем” займається рослинництвом, “Тваринництвом” та переробкою молока. Аби залучити європейський кредит у мільйон гривень, на підприємство безпосередньо прибули представники банку, які оцінили ризики та розповіли про можливості кредитування. Таким чином фермери отримали кредит під лояльні відсотки від німецько-українського фонду.

“Вже три роки не ми не збільшуємо поголів’я корів, оскільки у нас просто немає місця. Тому ми хочемо зробити реконструкцію приміщення та додати ще один доїльний ряд на 58 корів. Власних коштів навряд чи вистачить, тому плануємо знову звернутися в банк”, – каже Анна Тимчишин.

Своїм прикладом “Агротем” сподівається змотивувати підприємців не боятися залучати іноземні кредити.

SEEDS.org.ua за інформацією tvoemisto

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!