Як на сімейній сироварні зі Львівщини готують вишукані сири. Досвід фермерів

0 636

Ярослав Сірак разом з дружиною відкрили сироварню “Козуляіз ферми “Коза дереза”. Детальніше про сімейне господарство та вишукані сири дивіться на SEEDS.

І тепер свіже козине молоко одразу потрапляє до сироварні де з часом перетворюється на вишукані тверді та м’які сири. На сироварні вміють варити сир не тільки з козячого, а й з овечого молока. Їх до півроку витримують у спеціальних умовах, щоб вони набули вишуканого самку та аромату.

Сири фермерів дуже швидко стали відомі далеко за межами Львівщини. А сам Ярослав Сірак переконаний, що з таких прикладів як його сироварня будується репутація України в цілому.

Історія дня. Ярослав Сірак, Коросне: наш сир – це теж внесок в репутацію України

#ІсторіяДня #ЗахіднийТрек проекту #НазустрічСонцю Ярослав Сірак разом з дружиною започаткували Сімейна сироварня Козуля із ферма "Коза дереза". І тепер свіже козине молоко одразу потрапляє до сироварні де з часом перетворюється на вишукані тверді та м’які сири. На сироварні вміють варити сир не тільки з козячого, а й з овечого молока. Їх до півроку витримують у спеціальних умовах, щоб вони набули вишуканого самку та аромату. Сири Ярослава дуже швидко стали відомі далеко за межами Львівщини. А сам Ярослав переконаний, що з таких прикладів як його сироварня будується репутація України в цілому.І справді з історій героїв нашого проекту – Viktorija Knysh зі Львову (https://www.facebook.com/followthesunua/videos/387906722037929/) Наталія Корнюшенко з Шабо (https://www.facebook.com/followthesunua/videos/378058793021270/) та інших – ми бачимо як українці роблять сири такі ж якісні як швейцарські, голландські, французькі. А з історій інших героїв ми бачимо, що ми вміємо варити не тільки не тільки сири, а й створювати сучасну техніку, роботів та будувати складні системи…“Кожен до кожного, разом – до спільного“, – гасло проекту Назустріч Сонцю і наші герої підтверджують своєю роботою та життям, що найбільша цінність України – це талановиті та працьовиті українці. Дивись історії перемог українців на сторінці Назустріч сонцю та сайті https://sunwalkers.net Дізнайся про позитивне майбутнє, яке твориться вже сьогодні.Поділись позитивом з друзями!#SunWalkers #ЛюдиЗСонцяПроект створено за ініціативою ГО «Назустріч Сонцю» та фінансується коштами його учасників.Продюсер та співавтор ідеї – Andrey KashpurКреативний продюсер та співавтор ідеї – Mitya HoptaРедактор маршруту – Татьяна ВакуленкоМандрівники західного маршруту – Andrey KashpurОператори маршруту – Юліан Ощіпко та Dima KovalРежисер монтажу – Den Agniset Музика – Roman SpivakВиконавчий продюсер проекту – Євтушенко ЕдуардОдяг проекту – M-TAC Взуття проекту – ZENKIS (окрема подяка – Dmitro Bondarchuk)

Gepostet von Назустріч сонцю am Freitag, 15. März 2019

 

 

SEEDS за матеріалами НазустрічСонцю

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!