Як технологія бережливого збирання впливає на бізнес овочівника: практичні кейси на конференції в Києві

0 366

Невміння українських виробників овочів прорахувати всі складові рентабельного виробництва на кожному з етапів призводить до значних фінансових втрат через подальшу неможливість своєчасної реалізації якісної продукції на ринку. Зокрема, це стосується дбайливого збирання вирощеного врожаю в оптимальні терміни, сортування та закладання його на зберігання.

Як саме впливає технологія бережливого збирання овочів на зберігання та рентабельність витрат та як завдяки їй овочівнику підвищити прибутковість виробництва? Практичні кейси на цю тему представить Сергій Душка, директор виробничо-консультаційної компанії «Заможна країна» під час  Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ», яка відбудеться 15 лютого у Міжнародному виставковому центрі Києва, повідомляє SEEDS.

Як повідомляє Сергій Душка, вимоги всіх каналів збуту овочевої продукції щорічно підвищуються і посилюються. Процес цей виробники зупинити не в змозі. Тому потрібно мати дорожню карту такої відповідності, що розрахована до останньої гривні.

«Пам’ятайте, додатковий прибуток можна знайти як на полі, так і в сховищі, а також у правильній стратегії продажів. Нашою компанією накопичено великий практичний досвід у вирішенні завдань з підготовки ґрунту, підбору посадкової та збиральної техніки, проєктів сховищ та складської логістики, оптимізації зрошення та підбору техніки з доробки та упаковки продукції та багато іншого, і ми готові поділитися практичними кейсами під час Плодоовочевої open space конференції «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»,- зазначає Сергій Душка.

Нагадаємо, Плодоовочева open space конференція «ПЛІДНИЙ 2022: РИНКИ. ТЕХНОЛОГІЇ. НІШІ»– це екосистемний захід, який презентує професійні аналітичні прогнози розвитку ринку плодоовочевої продукції, технології виробництва і маркетингу ягід, овочів та фруктів та ефективні рішення для розвитку бізнесу на внутрішньому та міжнародному ринках.

Організаторами конференції виступають агромедіа-агенція SAPIENZA та Українська плодоовочева асоціація (УПОА) за підтримки Київського контрактового ярмарку.

Конференція відбудеться у Міжнародному виставковому центрі Києва ( Броварський пр-т, 15, метро «Лівобережна») в рамках виставки «Агровесна» (Конференц-зона 3 А).

Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланнямОхочим взяти участь також потрібно попередньо зареєструватися на участь у заході «Агровесна». Реєстрація доступна тут.

Запрошуємо професійних виробників плодоовочевої продукції!

Контакти організаторів: +38(099) 737-17-92

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!