Як українська локальна броварня готує оригінальний зимовий сидр

0 726

Броварня «Уманьпиво» — український локальний виробник пива та безалкогольних напоїв. На сьогодні — одна з найстаріших пивоварень України. Заснована у 1878 році. Підприємство випускає натуральне пиво та напої, усі складові яких вирощені на власних полях компанії. Детальніше читайте на SEEDS.

За три тижні Новорічно-Різдвяних свят (24 грудня2018 – 14 січня 2019) українці спожили 13360 пляшок сидру «Голден Глінвейн».

Напій було випущено лімітованою серією спеціально до зимового сезону та розподілено невеликими партіями по торгових точках різних регіонів України. Дистриб’ютори відмітили однаково успішні показники продажів в усіх охоплених областях.

Сидр «Голден Глінтвейн» створено за оригінальною рецептурою поєднання яблучного, грушевого та вишневого соків з додаванням купажу ароматних прянощів. Це святковий слабоалкогольний сезонний напій від виробників популярної та визнаної українськими споживачами лінійки сидрів «Голден».

««Голден Глінтвейн» – лімітована серія сидру, яка випускалася до зимового сезону, щоб зробити святковий період ще більш насиченим та подарувати українцям новий смак. І це спрацювало. Незважаючи на те, що «Голден Глінтвейн» не супроводжувався спеціальною рекламною кампанією, українці оцінили його оригінальний смак та рецептуру», – поділився керуючий директор компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Надихнувшись успіхом сидру «Голден Глінтвейн», уманські броварі готують також інші сезонні напої та новинки протягом 2019 року.

З 2008 року завод проводить планову модернізацію, встановлює сучасні виробничі лінії, автоматизує процеси та збільшує виробничі потужності. У 2020 році «Уманьпиво» планує завершити фінальний етап реконструкції виробничих потужностей та благоустрою території.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!