Які сорти черешні обрати для закладання саду?

0 2 096

Закладання нового саду – це великі інвестиції. Тому варто досить серйозно підходити до вибору сортів. Слід орієнтувати ся на ті, які будуть мати попит у споживача. Плоди повинні мати гарний товарний вигляд та приємний смак. Якщо йдеться про черешню, то наразі популярні сорти Регіна, Тамара, Крупноплідна черешня. Вони добре підходять для ведення інтенсивного садівництва, повідомляє SEEDS.

“Завжди буде в тренді черешня, особливо середніх і пізніх сортів, таких як Крупноплідна, Регіна, Тамара. Вони матимуть успіх за кордоном. Треба вирощувати черешню за інтенсивною технологією, забути про рідконасаджені (6 × 6,8 × 8), йти шляхом ущільнення, саджати на вегетативних підщепах колтах, гізелах, робити правильне формування, обрізування. У цьому плані українським садівникам варто більше вчитись. Якщо інтенсивну технологію щодо яблуні вони вже засвоїли, то щодо черешні до цього тільки підходять, а там велике поле діяльності”, – цитує представника компанії BASF Володимира Воєводіна видання AgroTimes.

Що ж до інших напрямків садівництва, то фахівець радить звернути увагу на інші кісточкові, наприклад, персик. Вирощування цього продукту є найбільш ефективним в контексті співвідношення витрат та ціни реалізації.

Серед ягід Володимир Воєводін виділяє лохину. Наразі ціна на неї та експорт є досить привабливими. Утім, вирощування цієї ягоди потребує великих інвестицій. До того ж, площі під лохиною поступово розширюються і ймовірно за кілька років ціна на ягоду достатньо знизиться, що зробить її вирощування не настільки рентабельним, як зараз, вважає фахівець.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!