Єдиний органічний батат в Україні вирощують дунайські аграрії

0 292

Українська компанія “Дунайський аграрій” з Одеської області розпочала постачати органічний батат власного виробництва до торговельних мереж країни. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор підприємства Роман Дяжук.

Він розмістив знімки батату з наклеєними етикетками виробника, додавши коментар: “Ми як завжди в тренді! Єдиний органічний батат (солодка картопля) в Україні! Вже у супермаркетах!”, — написав він.

Директор ТОВ “АгроАналіз” Вадим Дудка, який займається вирощуванням батату, підкреслює в своїй презентації по цій культурі, що потенціал врожайності в різних кліматичних зонах залежить від таких факторів як сумарна сонячна радіація, сума активних температур, тривалість беззаморозкового періоду.

“А ось від опадів не залежить, оскільки батат в будь-якому випадку вирощується на зрошенні. До того ж реалії врожайності залежать не від потенціалу, а від характеристик ґрунту, сорти, використовуваної агротехніки”, – зазначив фахівець.

Він також навів розрахунки економічної ефективності вирощування батату. Так, вирощуючи батат на площі 10 га фермер може отримати чистий дохід в розмірі $205,126 тис. Рентабельність бізнесу при цьому становить 180%.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!