Єгипет закупляє пшеницю у росії в обхід тендерів

0 199

Росія продовжує здійснювати злочини проти українського народу. При цьому країні-агресору вдається продовжувати активно налагоджувати економічну взаємодію з іншими державами світу. Як стало відомо, Єгипет здійснює закупки пшениці у росії без оголошення тендерів, пише SEEDS.

Так, станом кінець серпня управління Єгипту з постачання товарів оголосило про придбання 240 тис. т російського збіжжя. CASC закупило шість вантажів по 40 тис. т кожен на основі вартості та фрахту з оплатою через 180 днів.

«Міністерство не розкрило ні ціни, ні постачальника, але трейдери заявили, що, на їхню думку, пшениця була продана торговою компанією GTCS за ціною $368 за тонну, що приблизно на 8% нижче за її останню покупку в липні», — заявляються у reuters.com.

Пшеницю відправлять до Єгипту в такі періоди:

  • з 20 вересня до 10 жовтня;
  • з 11 жовтня до 30 жовтня;
  • з 21 жовтня до 10 листопада.

Читайте також: Ліван відмовився від української кукурудзи

Наразі стратегічних запасів пшениці в Єгипті вистачить на сім місяців. Це на один місяць більше за звичайний цільовий показник.

«Єгипет, один із найбільших імпортерів пшениці у світі, останніми роками почав дуже залежати від російського та українського зерна. Приватний сектор та державний покупець зерна Єгипту спробували диверсифікувати свої джерела пшениці цього року, але значні закупівлі російської пшениці тривали кілька місяців після вторгнення росії в Україну», – йдеться у повідомленні.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!