Європарламент відкрив шлях для експорту українського насіння до ЄС

0 435

Днями відбулося голосування Європарламенту щодо визнання еквівалентності української системи сертифікації насіння. “За” відповідне рішення проголосував 491 депутат, проти – 159, утрималися – 47. Про це повідомляється на сайті Європарламенту.

“Всіх причетних вітаю з рішенням Європарламенту щодо визнання еквівалентності системи сертифікації насіння в Україні”, – написала на своїй Фейсбук-сторінці в.о. міністра аграрної політики і продовольства України (2019 рік) Ольга Трофімцева.

“Довгий і тернистий шлях з купою непростих перемовин і роботи на всіх рівнях. Це і про євроінтеграцію, і про розширення експортних можливостей і ринків, і про інвестиційні можливості, і про ту саму value added і ланцюги її створення всередині країни”, – каже експертка.

Як зазначили у Насіннєвій асоціації України, це рішення відкриває шлях для експорту насіння зернових культур, кукурудзи та сорго до ЄС.

“Це дійсно перемога для України та українського насіннєвого сектору в ЄС. Позитивний результат – рішення Європарламенту – ставить насіння з України на одну ланку з Європою й іншими країнами”, – прокоментувала виконавчий директор Насіннєвої асоціації Сюзанна Григоренко.

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!