Європейські фермери допомагають українським колегам

0 314

В умовах російської агресії громадяни європейських країн й уряди допомагають Україні не лише зброєю та гуманітарно, а й прагнуть забезпечити продовольчу безпеку. Зокрема, фермерам, які планують посівну кампанію попри небезпеку, латвійські колеги готові надати дизпаливо та іншу допомогу, повідомляє SEEDS.

«Шановні колеги з України! Ми молимося за вас та вашу країну щодня. Наша фермерська організація у Латвії готова вам допомогти. Ми готові надіслати вам дизельне паливо для проведення польових робіт до самого кордону. Також пропонуємо будь-яку іншу допомогу. Будь ласка, лише повідомте нам про ваші потреби», — так звернулися до української компанії «ПроАгро Груп» Фермерська організація Global GAP з Латвії, пише AgriGator.

Фермери можуть звернутися по допомогу до латвійських колег, відправивши електронного листа за адресою birojs@zemniekusaeima.lv.

Читайте також: Безкоштовно роздають молоко фермери з різних областей України

Нагадаємо, аграрії не стоять осторонь у цей важкий для країни час. Частина постачає продукти військовим або роздає цивільному населенню. На Полтавщині, Сумщині, Чернігівщині, Херсонщині захисникам і цивільним безкоштовно роздають молоко. У кільках районах Києва МХП організувало роздачу курятини, а в центрі Сум безкоштовно роздавали яйця. Також МХП надаватиме допомогу військовим та бійцям ТрО.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!