За 4 роки роздрібний ринок картоплі в Україні обвалився в 4 рази

0 773

Ринок вимагає змін, адже за останні 4 роки роздрібний ринок картоплі в Україні обвалився фактично в 4 рази. В цьому переконаний Микола Гордійчук, директор компанії “Агріко Україна”.  

Зокрема, за словами експерта,якщо в 2014 році роздрібна торгівля картоплею принесла Україні $130 млн, то в минулому році – близько $34 млн.

“Водночас, ці дані стосуються лише свіжої картоплі, проданого через організовані канали збуту, а не картоплі фрі або чіпсів. адже власне ринок переробки сьогодні зростає і також є одним із драйверів картопляної галузі”, – підкреслює він.

Саме тому в 2017 році “Агріко Україна”, з метою поліпшення бізнесу своїх клієнтів-фермерів, почала продавати в одній з торгових мереж України столову картоплю кулінарних сортів і одночасно роздала таку картоплю 10 фермерським господарствам для вирощування, підписавши з ними відповідні контракти.

“Таким чином, з одного боку ми спробували протестувати якість і ефективність вирощування кулінарної картоплі фермерами, а з іншого – дати мережам і ресторанам розуміння того, як фермер бачить свою роль в цьому ланцюзі”, – говорить директор ТОВ “Агріко Україна”.

 

Повний текст статті читайте за посиланням>>>>

SEEDS.org.ua за інформацією East-Fruit.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!