Загинув власник «Дунайського Аграрія» Роман Дяжук

0 6 373

Автомобільна аварія забрала життя Романа Дяжука — власника «Дунайського Аграрія». Інформація про це з’явилась на сторінці компанії, пише SEEDS.

«Дуже важко підібрати потрібні слова. Настав темний день для нашої компанії. Автомобільна аварія забрала життя Романа Дяжука — власника «Дунайського Аграрія».

Це була неймовірно самовіддана, енергійна, добра та чуйна людина. Роман Улянович всім серцем любив свою справу. Вкладав душу та сили не тільки в компанію, а й в розвиток країни.

Втрата для всіх нас дуже гірка, непоправна. Пам’ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.

Саме тому компанія продовжує працювати. Ми будемо продовжувати його справу, робити все, щоб вона і надалі розвивалась, щоб була саме такою, якою мріяв її побачити Роман Улянович», – йдеться в повідомленні компанії на сторінці у Фейсбук.


Редакція SEEDS приносить щирі співчуття рідним та близьким Романа Уляновича. Він був натхненним, працьовитим і талановитим чоловіком. Його вклад в розвиток аграрної спільноти України важко описати кількома словами.

Компанія «Дунайський Аграрій» розпочали свій шлях у далекому 2013 році. Сьогодні «Дунайський аграрій» — це 2 000 гектарів органічної української землі, на якій вирощують натуральні овочі, фрукти, зернові культури та продукти тваринного походження. І все це завдяки невпинному ентузіазму Романа Уляновича.

Завдячуючи йому компанія стала найбільшим виробником органічних кавунів та динь, єдиними в Україні, хто вирощує органічні нектарини та персики. Саме «Дунайський Аграрій» вирощує прославлені органічні кавуни незвичної кубічної форми та у формі серця.

Завдяки його невтомній роботі та надзвичайній ініціативі, компанія “Дунайський Аграрій” почала займатись органічним бджільництвом.

Вирощувати для українців органічний батат – ще однин з чудових і вдало реалізованих планів Романа Дяжука.

Сьогодні «Дунайський Аграрій» не просто бренд, – це окрема філософія свідомого споживання, яка показує любов до своєї нації та землі через популяризацію здорової органічної продукції.

І все це завдяки потужному оптимізму та впевненості Романа Дяжука. Україна та вся українська аграрна спільнота ще довго пам’ятатимуть Романа Уляновича.

Світла пам’ять і щирий смуток.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!