Заради будівництва біометанових заводів в Україні, інвесторів звільнили від низки податків

1 1 205

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проектів із значними інвестиціями в Україні», прийнятий Парламентом 9 серпня цього року, пише SEEDS.

Серед важливих змін – це поширення дії закону на виробництво біогазу і біометану (в тому числі скрапленого або стисненого). Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Читайте також: Стало відомо в яких регіонах України сільгоспземля була найдорожчою цього літа

Такі зміни дозволять зробити будівництво нових біогазових і біометанових заводів привабливішим для потенційних інвесторів за рахунок звільнення від низки податків, а також ввізного мита при імпорті нового обладнання та комплектуючих.

«Завдяки цьому закону Держава робить ще один вагомий крок, щоб створити сприятливі умови для розбудови сфери виробництва біогазу та біометану в Україні. Від розгортання проєктів у зазначених сферах залежить можливість нашим громадам стати енергонезалежними та економічно розвинутими», – прокоментував заступник Голови Віктор Білько.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. юрій пише

    а де той газ брати..корови свині виздихали..хто буде пукати (Зеленський із Злочевським) ..брєд наркоманів

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!