Збитків на 700 тис. гривень зазнав виробник овочів з Миколаївщини

0 871

Цьогорічний сезон був невдалим для багатьох виробників плодоовочевої продукції в південних регіонах України. Таку ситуацію спровокували весняні заморозки, дощі та, подекуди, відсутність маркетингової стратегії і неможливість продати продукцію за оптимальною ціною. Через негоду збитків на 700 тис. гривень зазнало говпподарство “Мир Вам” (Миколаївська область). Про це розповів його директор Сергій Мельник під час прес-конференції “Фермер-клімат: як не програти цю битву”, яку організував Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), повідомляє SEEDS.

“Погодні умови абсолютно непередбачувані. Сильні затяжні дощі та різке підвищення температури призводять до втрат урожаю, а усунення термінів посадки – до недобору врожаю та виходу на ринок тоді, коли ціна вже знижується. Цього року наші збитки становили близько 700 тис. гривень. Суницю садову та томати залили дощі, а огірки згоріли під палючим сонцем”, – сказав Сергій Мельник.

На думку власника господарства, у майбутньому фермерам, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку, доведеться пристосовуватися до кліматичних змін та інших викликів. Це вдасться зробити, зокрема, якщо господарства комунікуватимуть між собою, співпрацюватимуть та будуть ділитися досвідом.

Читайте також: Третину урожаю черешні в садах Мелітополя знищено негодою

Нагадаємо, цього року град знищив третину урожаю черешні в Мелітопольському районі. Якщо би фермери застосовували сітки та інші інструменти захисту від негоди, значних втрат можна було б уникнути.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!