Жителі Харківщини посадили 40 тонн картоплі, яку отримали безкоштовно

0 375

Харківщина належить до переліку регіонів, які найбільше постраждали від війни. Попри це, жителі області не втрачають оптимізму і наснаги до дії. У безпечних районах аграрії провели посівну, а фермери і домогосподарства посадили «‎другий хліб»‎ — картоплю. Варто зазначити, що жителі Харківщини мали можливість отримати якісну насіннєву картоплю абсолютно безкоштовно, повідомляє SEEDS.

40 тонн насіннєвого матеріалу голландської селекції отримали фермери та населення Краснокутської, Олексіївської, Пісочинської та Валківської територіальних громад від компанії «‎Агріко Україна». Виробник здійснює безкоштовне постачання картоплі для жителів різних регіонів України в рамках проєкту «‎КартопелькаUA»‎, який здійснюється у співпраці з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Населення громад Харківщини досить позитивно відреагувало на ініціативу. Багато з тих, хто отримав картоплю відразу ж почав висаджувати її.

«Знаєте, що наразі є головним для підтримки нашої країни? Єдність… Єдність для сильних стратегічних дій, для перемоги на полі бою, для підтримки незламного духу, для гуманітарної допомоги, а в нашому випадку ще й для забезпечення продовольчої безпеки України‎»‎, — зазначають у компанії «‎Агріко Україна».Реалізацію проєкту продовжать і в інших областях. Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!