Змагання гарбузів-велетнів провели у Кропивницькому

0 376

Помірятися гарбузами приїхало близько десятка фермерів та городників. Вони взяли участь у щорічному конкурсі на найбільший гарбуз, який традиційно проводять під час “Покровського ярмарку” у Кропивницькому. Цьогоріч змагання відбулися вдев’яте, повідомляє SEEDS.

Участь у конкурсі беруть і фермери з інших регіонів, наприклад, із сусідньої Київщини. Щоб виростити велетнів господарі вдавалися до різних засобів – від добрив до спеціальних дашків, які захищають від надмірної спеки.

Цьогоріч винагороду за найбільшого гарбуза отримав Олександр Куценко із Знам’янки, Кіровоградської області. Він виростив гарбуза вагою 80 кілограмів. Тим самим фермер перевершив попередній рекорд, встановлений на ярмарку – 76 кілограмів.

Олександр говорить, що не робив чогось специфічного, щоб виростити велетня, лише поливав. Вважає, що секрет успіху – родючий чорнозем.

Гарбуза-переможця традиційно розчавили, а насіння і м’якоть роздавали відвідувачам ярмарку.

Читайте також: Найбільший гарбуз у світі важить більш ніж тонну

Попри такі вражаючі розміри, українським велетням ще далеко до італійських. Цього року фермеру з Італії Стефано Кутрупі вдалося виростити гарбуза вагою 1226 кілограмів. Таким чином виробник встановив світовий рекорд. Попередній гарбуз, внесений до Книги рекордів Гіннеса, важив 1190 кілограмів. Виростив його у 2016 році фермер із Бельгії Матіас Віллемійнс.

  • Як зміниться ринок їжі у найближчі роки?
  • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
  • Які технології допомагають українським компаніям виходити на нові ринки і створювати унікальні продукти?

Про це все ви можете дізнатися 27 жовтня під час Міжнародної конференції: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» з циклу Збільшення прибутків агробізнесу. Організатором виступає агромедіа-агенція SAPIENZA за підтримки Київського контрактового ярмарку. Місце зустрічі: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект 15), виставка “AgroComplex 2021”. Початок о 12:00.

Відвідування безкоштовно за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут

SEEDS за матеріалами 4 канал

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!