Ґрунти, бджільництво, суперфуди та техніка: у Києві презентують найновіші досягнення аграрної галузі

0 295

Уже 27 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві стартує традиційна виставка «AgroComplex 2021‎». Подія об’єднає малих та великих виробників аграрної продукції, фермерів та бджолярів, представників IT-компаній, тепличного бізнесу та виробників добрив, повідомляє SEEDS.

Хоча вхід на виставку безкоштовний, цього року подія передбачає певні обмеження через карантинні вимоги. Утім, за умови попередньої реєстрації тут, наявності сертифіката вакцинації чи тесту на COVID-19, проблем з відвідуванням події не виникне.

AgroComplex проводиться раз на два роки. Подібну періодичність заходу Сергій Висоцький, директор агропромислових виставок InterAGRO і AgroComplex пояснює так:

«Свого часу існувала лише виставка інноваційної сільськогосподарської техніки та обладнання InterAGRO. Вона була щорічною, але з 2014 року перейшла на періодичність один раз на два роки. Це було зумовлено тим, що техніка оновлюється не так швидко. Після цього в організаторів виникла ідея у роки, коли InterAGRO не проводять, зробити виставку, яка б презентувала не лише інноваційне обладнання, а й інноваційні технології (нові сорти рослин, нішеві аграрні напрямки та ін.), а також об’єднувала виставки за різними напрямками (добрива, насіння та ін.). Так була організована подія AgroComplex. Крім того, на певному етапі до неї приєдналися виставки супутніх напрямків — «‎Продуктивне бджільництво»‎, «Тепличний бізнес‎»‎, спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі IT-Corner та міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY‎»‎.

Цього року «AgroComplex 2021‎» дещо відрізняється. По-перше, варто відзначити, що, зі зрозумілих причин, виставка не така масштабна як в докоронавірусний період. Утім, вона все ж займає цілий павільйон.

«AgroComplex 2021‎» представлений абсолютними інноваціями у технологічному плані. Також до виставки приєдналися нові заходи та локації — спеціалізована експозиція фермерської та крафтової продукції LOCAL to GLOBAL (організатор агромедіа-агенція SAPIENZA), Міжнародна конференція: «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки», а також практичний форум для малих та середніх фермерів — «Ефективне землеробство — Прибутковий гектар‎»‎, який присвячений технологіям обробітку ґрунтів, їх збереження, вирощуванню таких культур, як кукурудза, соняшник та ін. Ми його організовуємо спільно з журналом «The Ukrainian Farmer‎»‎. Також під час виставки буде проведено Національний медовий форум, присвячений бджільництву — галузі сільського господарства, яка достатньо інтенсивно розвивається в Україні та стрімко виходить на міжнародну арену, тому ми просто не можемо оминути увагою цей сектор»‎, — зазначає організатор.

«Формат цього року відрізняється тим, що всі ці заходи будуть проходити на відкритому великому майданчику — в павільйоні. Це продиктовано необхідністю дотримуватися карантинних обмежень і при цьому розмістити усіх охочих, оскільки, на відміну від багатьох подібних подій, захід безкоштовний, і очікується багато відвідувачів‎»‎, — розповідає Сергій Висоцький.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!