100 тонн картоплі подарують українським фермерам колеги з Франції

0 340

Іноземні колеги допомагають українським аграріям з посівною та весняними польовими роботами. Зокрема, передають пальне та насіннєвий матеріал. Наприклад, минулого тижня стало відомо, що з Франції аграріям Львівщини передадуть 100 тонн насіннєвої картоплі. Допомогу отримають малі господарства, пише SEEDS.

Про гуманітарний вантаж для фермерів, який складатиметься з чотирьох вантажівок картоплі, повідомив радник з питань культури та співробітництва посольства Франції Олів’є Жако під час зустрічі із заступником начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталієм Загайним.

“Україна та Франція – це дві великі аграрні країни. Зараз у цілому світі є побоювання щодо продовольчої безпеки. Це означає, що допомога Україні в галузі сільського господарства також стає пріоритетом для Франції. Наш перший гуманітарний вантаж з картоплею складає 4 фури, які найближчим часом отримає Львівщина”, – зазначив представник дипломатичного відомства Франції.

Читайте також: “Ми вперті і цілеспрямовані”: виробники картоплі відновлюють роботу в звільнених регіонах України

У Львівській ОВА повідомили, що картоплю з гуманітарного вантажу розподілять між малими виробниками – двадцятьма фермерами, які вирощують бульбу на ділянках площею меншою ніж 3 гектара.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!