5 кораблів із зерном вкрали російські військові у Бердянську

0 532

Російські війська продовжують пошкоджувати критичну інфраструктуру українських міст, знищувати підприємства, займатися мародерством. Подекуди масштаби грабежів вражаючі. Наприклад, у тимчасово захопленому Бердянську загарбники викрали п’ять кораблів із зерном, повідомляє SEEDS.

“Що повідомляють жителі Бердянська: там стояло на завантаженні 5 кораблів. Деякі з них повністю були завантажені – це ми бачимо по митних документах, деякі частково були завантажені. Кілька днів тому ці кораблі зникли з Бердянського порту. Як кажуть люди, вони були кудись відігнані російськими буксирами”, – повідомив голова Запорізької військової адміністрації Олександр Старух.

Наразі місцева влада з’ясовує, куди відбуксирували кораблі.

“На сьогодні на тимчасово окупованій території Запорізької області фіксують випадки, коли російські військові продовжують безпричинно затримувати та не пропускати гуманітарні конвої. Російські терористи також поширюють листівки з пропозиціями звернутися до окупаційної адміністрації. Громадянам обіцяють скасування кредитних боргів, а місцевим підприємцям преференції у веденні бізнесу. Такі факти були зафіксовані у Бердянському, Мелітопольському, Василівському та Пологівському районах”, – зазначив речник Запорізької ОВА Іван Арєф’єв.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!