Заводи, фабрики, склади: що вже зруйнувала російська армія в Україні

0 456

З початку російського вторгнення в Україну армія агресора зруйнувала десятки інфраструктурних об’єктів та підприємств. Зокрема йдеться про підприємства аграрної галузі та виробників харчових продуктів. Це, а також блокування портів та загроза зриву посівної у частині областей ставлять під загрозу продовольчу безпеку не лише України, а й Європи та світу, пише SEEDS.

“Окупанти свідомо знищують об’єкти інфраструктури. Знищено найбільший склад України для зберігання замороженої продукції на Київщині, хлібозавод на Сумщині, обстріляно завод із виробництва напівфабрикатів у Миколаївській області та завод компанії «Данон Україна» у Херсонській області. Через бойові дії зупинено і знеструмлено ряд птахофабрик, птахи залишились без харчування і приречені на вимирання. Ворог атакує продовольчу безпеку України. Також сільськогосподарська техніка масово реквізується загарбниками для проведення інженерних робіт, побудови укріплень та для використання як тягачів для бронетехніки. До цих робіт примусово залучається місцеве населення в окупованих населених пунктах”, – повідомили представники Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Депутати закликали міжнародну спільноту допомогти зупинити руйнування та закрити небо над Україною.

Читайте також: Російський снаряд знищив Інститут овочівництва і баштанництва НААН

“Ми здатні захистити себе на своїй землі, але ворог нещадно та підло атакує нас ракетами та бомбами. Загроза продовольчій безпеці України і світу – ціна зволікання в ситуації із закриттям неба над Україною. Україна захищає весь світ від голоду. Світе, отямся, ми чекаємо захисту від тебе!” – заявили в комітеті.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!