Аграріям Одещини з посівною допоможуть міжнародні донори

0 391

У південних областях, зокрема на Миколаївщині та Одещині, почалася весняна посівна. Утім, не у всіх аграріїв вистачає ресурсів – пального, посівного матеріалу та ін. З метою залучення цих ресурсів господарства Одеської області об’єдналися та звернулися до міжнародних донорів, повідомляє SEEDS.

Ініціатором згуртування була громадська організація “Фермери Бессарабії”. Вони створили електронну форму, заповнивши яку, фермери зможуть повідомити про ресурси, яких їм бракує для весняних польових робіт. Цю інформацію організація надасть Одеській обласній військовій адміністрації.

Місцева влада передасть інформацію про потреби аграріїв міжнародним компаніям, які зголосилися надати допомогу.

Повідомити про свої потреби фермери та аграрні підприємства можуть, заповнивши форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgGG90OzVDzeezC4-daNeSxJXuAhFXpafmKu-RACa_qLmxyA/viewform

У інших регіонах також працюють подібні ініціативи. Наприклад, Рада оборони Полтавської області ухвалила комплекс рішень, щоб сприяти посівній кампанії в умовах воєнного часу:

▫️для пересування техніки під час комендантської години та через блокпости не потрібні спецдозволи, але керівники агропідприємств повинні попереджати поліцію й керівництво ТрО про свої дії, а водії повинні мати посвідчення особи, шляховий лист і довідку про місце роботи;
▫️працівники й техніка, задіяні в посівній кампанії, бронюються від мобілізації та вилучення;
▫️створено базу даних щодо наявності насіння й добрив;
▫️сформовано резерв пального для посівної та визначено дистриб’юторів-операторів;
▫️запрацював Штаб посівної кампанії, який вирішуватиме всі питання, що виникають в аграріїв.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!