Врятувати господарство: на час війни фермер перевіз корів в іншу область

0 350

Під час війни в евакуації опиняються не лише люди, а й цілі підприємства. Так, ще в перші дні після російського вторгнення багато українських компаній “переїхали” із зони бойових дій в порівняно безпечні західні регіони. Евакуюють навіть тваринницькі господарства. Так, легендарною стала історія про хлопця, який пройшов сотню кілометрів пішки, щоб перегнати корову та теля з Київщини до Житомирщини. А чоловік із Сумської області перевіз на Полтавщину цілу ферму, повідомляє SEEDS.

“Вдалось перемістити корів та обладнання з Сумщини та створити нову ферму в с. Павлівка, Чутівський район, Полтавської області. Її власник, Микола Мирко, навіть в умовах війни вирішив розпочати власну справу і планує реконструкцію корівника на 20 голів. Крім цього, частина виробленого молока на цій фермі, як і в інших, спрямовуватиметься на потреби військових та благодійність”, – повідомили представники проєкту “Сімейні молочні ферми”.

Господарство Миколи Мирка є учасником проєкту.

“Сімейні молочні ферми” допомагають іншим учасникам. Зокрема, господарствам надають корми для ВРХ (кукурудзу, силос, комбікорм).

Сьогодні 37 із 164 молочних ферм проєкту розташовані на окупованій території та в зоні бойових дій. “Сімейні молочні ферми” закликають небайдужих долучитися до порятунку господарств. Допомогти проєкту можна за посиланням – https://secure.wayforpay.com/payment/uaukrcoopfederation

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!