Більше 1,6 млрд грн інвестицій в мале фермерство: яким був 2022 рік для аграріїв

0 95

Під час наради прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з міністрами Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України урядовці підбили підсумки аграрного року, а також окреслили програми підтримки сільгоспвиробників на 2023 рік. Наприклад, прем’єр-міністр України наголосив, що цього року держава розширила кредитні програми підтримки для аграріїв. Так, в межах «5-7-9» видано 36,9 млрд грн агрокредитів, пише SEEDS.

Про це йдеться на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Зокрема, 25,7 млрд грн було залучено для проведення посівної, з них  – 24 млрд грн під державні портфельні гарантії. Крім того, надано 1,65 млрд грн підтримки для 30 тисяч малих фермерів. Завдяки цьому в 2022 році зібрали вже більше 65 млн тонн врожаю.

Читайте також: Наступного року врожайність зернових знизиться на 60% – прогноз

Денис Шмигаль також зазначив, що запроваджена програма єРобота, яка передбачає гранти на розвиток садів і теплиць, надала можливість уже видати аграрних грантів на суму 370 млн грн.
У 2023 році Уряд продовжить підтримку сільгоспвиробників. Окрім виділених коштів із державного бюджету, також є домовленості з міжнародними партнерами на майже 1,5 млрд доларів за різними напрямками допомоги аграріям.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!